ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращі проєкти військово-патріотичного виховання Вінниччини фінансуватимуться з обласного бюджету

5 Листопада 2019, 16:00
Найкращі проєкти військово-патріотичного виховання Вінниччини фінансуватимуться з обласного бюджету

35 проєктів громадських організацій представили на засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій облдержадміністрації. На їхнє виконання у 2020 році громадськість області планує отримати кошти з обласного бюджету.

– Раніше процедура фінансування була дещо іншою. З обласного бюджету нам виділяли певну суму коштів, а вже під цю суму на засіданні й підбирали проєкти, які можна профінансувати, – говорить директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна. – Цього року – навпаки.

Спочатку представляють проєкт із розписаним кошторисом. Кожен із них оцінюється зважаючи на суспільну значущість та відповідність заданому напрямку. Формується рейтинг, визначаються найкращі. Презентовані проєкти будуть включені до календарного плану заходів Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Серед представлених проєктів були і такі, що вже здобули популярність серед вінничан. Це і «Фестиваль польової кухні пам’яті Тараса Сича», і проєкти військово-патріотичного клубу «Форпост», і молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», і вінницької скаутської організації «Пласт».

До складу координаційної ради ввійшли і військові, серед яких були представники Вінницького обласного військового комісаріату та Військової служби правопорядку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини