ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України підбиває підсумки 2019 року

29 Листопада 2019
Начальник Генерального штабу Збройних Сил України підбиває підсумки 2019 року

На Львівщині з робочою поїздкою перебуває начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак. За його безпосередньою участю тут відбувається інструкторсько-методичне заняття під час підбиття підсумків діяльності українського війська у 2019 році. На заняттях присутні командувачі видів і родів військ, оперативних командувань, командири бригад.

— Мета заняття — вироблення єдиного замислу в підготовці військ з окремих питань у наступному навчальному році, — зауважив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

За його словами, чи не всі окремі військові колективи, зокрема бригади, в ході бойових дій досягли певних успіхів, знайшли щось нове у навчанні й підготовці особового складу. Але, на жаль, цей бекграунд зазвичай «вмирає» в окремій частині.

— А так не повинно бути. Цей досвід має доходити до командувачів видів, а потім у настановах повернутися в навчальні центри й військові частини, — зауважив генерал-лейтенант Руслан Хомчак. — Тому нині маємо поділитися цим досвідом, обговорити його, ухвалити відповідні рішення.

Перший день заняття проходив у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ високо оцінив діяльність начальника Академії генерал-лейтенанта Павла Ткачука у вдосконаленні матеріально-технічної бази і розвитку інфраструктури полігону.

— Те, що тут зроблено, — приклад для інших. Так має бути і на Миколаївському полігоні, і на Гончарівському, і на Рівненському, й на всіх загалом полігонах у державі. Тільки зауважу: дивимося не на красу, а на доцільність, раціональність. І як ви це застосовуватимете для якісного навчання особового складу, — наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак. — Чи це поле, ліс, гори, село, чи місто, ми повинні вміти як обороняти, так і відвойовувати нашу територію, наступати як вдень, так і вночі, в люту зиму і спеку. Тільки тоді командир бригади буде впевненим, що його частина це вміє. А для того, щоб уміла, вона повинна мати на чому тренуватися.

Під час практичної складової заняття керівному складу ЗСУ продемонстрували хід бою в місті, акцентовано увагу на специфіці роботи снайперів і контрснайперській боротьбі з ворожими стрільцями. Окремим навчальним місцем стала підготовка військ до виконання завдань у зимових умовах як у пунктах постійної дислокації, на загальновійськових полігонах, так і в районі проведення операції Об’єднаних сил. А завершилося заняття на тактичному полі проведенням етапу бойової стрільби 93-ї окремої механізованої бригади за темою: «Наступ батальйонної тактичної групи на підготовлену оборону».

Сьогодні в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак підбиватиме підсумки діяльності військ за 2019 рік та уточнюватиме завдання на наступний.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини