Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

На Луганщині розпочалася вакцинація особового складу військових частин

14 Листопада 2019
На Луганщині розпочалася вакцинація особового складу військових частин

На Луганщині розпочалася вакцинація військовослужбовців проти грипу, яка відбувається щорічно в рамках профілактичних заходів у зв’язку із початком епідеміологічного сезону грипу та гострих респіраторних захворювань. Для захисту від вірусів грипу типів А і В у процедурах імунізації застосовують препарат «Ваксігрип Тетра» французького виробництва. За словами лікарів, охочих зробити щеплення чимало.

Як повідомила старший лейтенант медичної служби лікар-інфекціоніст 59-го військового мобільного госпіталю Марія Поліщук,  відбудуться виїзди на медичні пункти частин та в лікарсько-сестринські бригади міст Щастя, Станиця Луганська, Гірське. Нині була проведена вакцинація пацієнтів у штабі ОТУ «Північ». На даний момент шпиталь отримав партію препарату в кількості 750 доз. За необхідності відбудеться допостачання.

Медичний заклад надає допомогу не тільки військовослужбовцям Збройних Сил України, а й іншим військовим формуванням. Це Державна прикордонна служба, Національна  гвардія, Національна поліція тощо. Вакцинацію особового складу в підрозділах в зоні відповідальнсоті ОТУ «Північ» планують провести у десятиденний термін.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС