ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Луганщині розпочалася вакцинація особового складу військових частин

14 Листопада 2019
На Луганщині розпочалася вакцинація особового складу військових частин

На Луганщині розпочалася вакцинація військовослужбовців проти грипу, яка відбувається щорічно в рамках профілактичних заходів у зв’язку із початком епідеміологічного сезону грипу та гострих респіраторних захворювань. Для захисту від вірусів грипу типів А і В у процедурах імунізації застосовують препарат «Ваксігрип Тетра» французького виробництва. За словами лікарів, охочих зробити щеплення чимало.

Як повідомила старший лейтенант медичної служби лікар-інфекціоніст 59-го військового мобільного госпіталю Марія Поліщук,  відбудуться виїзди на медичні пункти частин та в лікарсько-сестринські бригади міст Щастя, Станиця Луганська, Гірське. Нині була проведена вакцинація пацієнтів у штабі ОТУ «Північ». На даний момент шпиталь отримав партію препарату в кількості 750 доз. За необхідності відбудеться допостачання.

Медичний заклад надає допомогу не тільки військовослужбовцям Збройних Сил України, а й іншим військовим формуванням. Це Державна прикордонна служба, Національна  гвардія, Національна поліція тощо. Вакцинацію особового складу в підрозділах в зоні відповідальнсоті ОТУ «Північ» планують провести у десятиденний термін.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС