ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині противник атакував ракетою військовий автомобіль у мирному населеному пункті

22 Листопада 2019
На Донеччині противник атакував ракетою військовий автомобіль у мирному населеному пункті

Вчора, 21 листопада, від однієї з військових частин у районі проведення ООС надійшло повідомлення про пошкодження військової вантажівки. Прибувши на  місце інциденту, слідча група з’ясувала, що автомобіль був підбитий із протитанкового керованого ракетного комплексу «Фагот».

– Даний автомобіль на момент обстрілу навіть не перебував на передовій лінії оборони, а був у населеному пункті Шуми, – коментує подію військовослужбовець ЗС України Віктор. – Машина забезпечення просто розвозила продукти харчування і воду для військовослужбовців на віддалені позиції. Такої підлості, що в мирному населеному пункті, де проживають лише цивільні, буде застосована така потужна зброя, ніхто просто не очікував.

Як розповідає Віктор, пуск ракети здійснювався з відстані близько 2,5 км. На такій дальності керувати боєприпасом дуже важко. Оператор ворожого ПТРК намагався «завести» ракету саме в кабіну, але чітко не розрахував відстань і влучив у дерев’яний борт кузова.

Троє військовослужбовців, які перебували поблизу автомобіля, дістали контузію. Серед них – одна жінка. Нині вони на лікуванні у військовому госпіталі. Стан їхнього здоров’я задовільний.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, ООС