ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині ветерани АТО можуть оздоровитися у чотирьох реабілітаційних центрах

10 Листопада 2019, 13:17
На Дніпропетровщині ветерани АТО можуть оздоровитися у чотирьох реабілітаційних центрах

Ветерани АТО/ООС області можуть безкоштовно оздоровитися в сучасних реабілітаційних центрах у Дніпрі, Кам’янському та селі Новотроїцькому Новомосковського району. А ще – в госпіталі для ветеранів у Роздорах на Синельниківщині. З початку року там поліпшили здоров’я декілька сотень бійців. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ветерани Дніпропетровщини можуть пройти лікування в сучасних реабілітаційних центрах. Один із них працює на території обласного госпіталя для інвалідів війни у Дніпрі. Інший створили на базі курорту «Солоний лиман» у селі Новотроїцьке. Із задоволенням хлопці оздоровлюються і в госпіталі для ветеранів у Роздорах. Влітку 2019-го в області відкрили ще один центр реабілітації – у Кам’янському, на базі 5-ї міської лікарні», – розповіли в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

У реабілітаційних центрах – сучасне фізіотерапевтичне обладнання, зали лікувальної фізкультури, висококваліфікований медперсонал. Є і психологи. Усі послуги – безкоштовні.

«Головне, що у таких центрах бійці проходять комплексну реабілітацію.  Для них – сучасне медикаментозне лікування, консультації психолога, фізіопроцедури», – додали в управлінні.

Серед процедур популярні підводний душ-масаж, гідролазерний душ, вихрові та мінеральні ванни, вакуум-масаж. До послуг бійців також – лазерна, ультразвукова та магнітолазерна терапія. У залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери та дошки Євмінова.

Курс реабілітації – від 17 до 21 дня. За направленням необхідно звернутися до сімейного лікаря.

Загалом у зону АТО/ООС відправилися 25170 мешканців Дніпропетровщини. Це найбільше в Україні.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист