ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці віддали шану загиблим побратимам

16 Листопада 2019
Морські піхотинці віддали шану загиблим побратимам

Сьогодні, 16 листопада, на Приазов’ї військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, що беруть участь в операції Об’єднаних сил, вшанували пам’ять загиблих на війні військовослужбовців.

На висоті неподалік населеного пункту Широкіне, яку українські морпіхи утримували кілька років поспіль, командир з’єднання полковник Андрій Гнатов разом із представниками всіх підрозділів морської піхоти вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців бригади, що загинули, захищаючи Україну та поклали квіти до меморіального знаку, встановленому нещодавно поряд із каплицею.

 

− У суспільстві завжди була особлива повага до представників еліти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, оскільки лише словосполучення «морський піхотинець» у багатьох здавна асоціюється з відвагою та незламністю духу, − наголосив полковник Андрій Гнатов. − Сьогодні день, коли ми поминаємо всіх наших бойових побратимів, які на цій війні пройшли багато чого та  загинули. Ми були разом, тому нині згадуємо все, як було. Але ж вони назавжди залишаються поряд із нами в строю.

За словами командира бригади, даний захід започаткований Командуванням морської піхоти України та цього року відзначається вперше.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, ООС