ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Меркель виступила за посилене фінансування армії, згадавши про Донбас і Крим

10 Листопада 2019, 13:09
Меркель виступила за посилене фінансування армії, згадавши про Донбас і Крим

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що через конфлікт на Донбасі та незаконну анексію Криму питання оборони НАТО і країн-членів знову опинилося в центрі уваги. Як повідомляє  “Європейська правда”, про це Меркель заявила у своєму відеозверненні, оприлюдненому в неділю і присвяченому 64-річниці з часу заснування Бундесверу.

Меркель зазначила, що сьогодні перед Бундесвером стоять нові виклики.

“Це означає, що він має бути добре обладнаний, а також мати необхідну фінансову свободу дій”, – зазначила німецька канцлерка.

Вона підкреслила, що “через конфлікт в Україні та анексію Криму тема захисту країни та союзу знову більшою мірою опинилася в центрі уваги. Щоб добре виконати обидва завдання, Бундесвер потребує відповідних фінансових ресурсів”, – додала вона.

Канцлерка наголосила, що Німеччина є членом НАТО, який є “центральним стовпом нашої оборони”, проте сьогодні стає все більш зрозуміло, що європейці, в тому числі у складі НАТО, повинні брати на себе більше відповідальності.

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер цього тижня заявила, що Німеччина витрачатиме на оборону 2% свого ВВП до 2031 року.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України