ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Медова справа шепетівських ветеранів

12 Листопада 2019
Медова справа шепетівських ветеранів

«ФронтМед» – об’єднання учасників бойових дій з особливими життєвими історіями. Вони захищали незалежність України, а повернувшись з війни до родин, розпочали власну справу.

У Шепетівці, що на Хмельниччині, ветерани АТО Тарас Петрик та Вадим Давидюк створили успішний унікальний соціальний кооператив «ФронтМед». Поштовхом стала програма реабілітації учасників бойових дій «Школа соціальної апітерапії». Її започаткували з ініціативи Українського кооперативного альянсу в тісній співпраці з польськими представництвами. До втілення проєкту долучився фонд «Зміцнення громад» і Європейська соціальна академія.

Дев’ять тижнів у смт Антоніни на Хмельниччині в серпні 2017-го фахівці в галузі бджільництва ділились з ветеранами та їхніми родинами секретами ведення успішної медової справи. Під час курсів до занять долучались психологи, арт-терапевти, бізнес-тренери й юристи.

Саме там у ветеранів і виникла ідея створити власний бізнес.

– Нас об’єднало бажання працювати і підтримувати один одного після пережитого на фронті, – інформує голова кооперативу Тарас Петрик.

«ФронтМед» нині – це військове братерство з виготовлення екологічної та високоякісної медової продукції та подарункових наборів. До втілення задуму долучились маркетологи, підприємці й технологи. На волонтерських засадах вони допомогли створити кінцевий смачний продукт. Три місяці знадобилось, щоб налагодити виробництво.

– Наразі в кооперативі працює дев’ять родин ветеранів, ще двадцять чоловік залучені на різних етапах роботи. Починаючи з грудня цього року, створимо ще чотири додаткових робочих місця.«ФронтМед» виробляє мед, медові смаколики, подарункові набори. В перспективі хочемо вийти за межі рідної Шепетівки і створити дистриб’юторські представництва у кожній області. Тому запрошуємо до співпраці учасників бойових дій з усіх регіонів України, які готові допомогти реалізовувати нашу продукцію і, відповідно, поліпшити фінансове становище своїх родин,– інформує Вадим Давидюк.

Кооператив «ФронтМед» – приклад успішного, але ще не досить поширеного в державі ветеранського бізнесу. В цьому проєктів далось поєднати ветеранів та інвесторів, і цим надихнути учасників бойових дій ризикувати й утілювати свої мрії та плани.

Саме висока якість продуктів бджільництва робить солодкі десерти «ФронтМеду» надзвичайно смачними й корисними. Ветерани розробили особливу технологію фасування ласощів, яка дозволяє зберегти цілющі властивості кожного інгредієнту. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам сертифікації, а дизайнерське оформлення робить мед найкращим дарунком до кожного свята.

– Працюємо над атестацією виробництва та проводимо роботу з забезпечення відповідних технічних можливостей випуску продукції, – зазначає Тарас Петрик. – Саме зараз йде процес створення невеличкого кафе «ФронтМед», де плануємо пропагувати здоровий спосіб життя й популяризувати медові десерти. Тут же проводитимемо заходи з соціальної реабілітації родин учасників бойових дій.

Смачну продукцію кооперативу реалізують через інтернет-магазин «frontmed.com.ua» по всій Україні. Знають про корисний продукт і за кордоном. Адже він виготовлений з любов’ю!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Публікації