ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже 1000 українських військових зможуть відвідати концерт #LudwigVanRammstein гурту Dagamba в Києві

15 Листопада 2019
Майже 1000 українських військових зможуть відвідати концерт #LudwigVanRammstein гурту Dagamba в Києві

Про це кореспонденту АрміяInform повідомила пресслужба організатора концерту.

Унікальні музиканти латвійського гурту Dagamba, які грають у стилі classical crossover, об’єднуючи різні музичні культури – важкий рок і класичну віртуозність, поп-музику й самобутнє звучання східних інструментів, формуючи потужний сучасний звук, – давно вже підкорили світову публіку.

Нині Dagamba відкривається і в Україні. За словами учасників гурту, вони хочуть відкрити кордони свого розуміння світової музики всім українцям. Адже один із музикантів – віолончеліст Антон Троцюк – українець за походженням. Хоча наразі Антон має латвійський паспорт, душею він завжди з Україною.

– Мої батьки народились, росли, навчались, зустрілись і одружились в Україні. Майже всі дитячі роки, літні канікули я проводив у бабусі на українському сході. У неї був затишний будинок, город, і неподалік річка. Там навчився кататися на велосипеді й плавати. А бабусин борщ із пампушками й салом забути просто неможливо, – розповідає Антон Троцюк.

У грудні 2017-го хлопці вже навідували Україну – виступали у Дніпрі, Івано-Франківську. Кажуть, публіка тут просто чудова. Цьогоріч гурт вирішив зробити більш масштабний концерт та запросити тих, завдяки кому такі виступи взагалі можливі в Україні, тих хто прагне до миру заради сьогодення та майбутнього.  Грандіозний концерт академічного року й вибухової класики відбудеться в Києві в Національному палаці культури «Україна» вже 20 листопада.

Цього разу українській публіці випаде унікальна можливість почути одну з найцікавіших і найексцентричніших музичних програм гурту – #LudwigVanRammstein.

– Ми поєднуємо непоєднуване, наприклад, Wolfgang Amadeus Mozart і Lacrimosa, LudwigVan Bethoven і Rammstein. Коли навчалися в академіях на класиці – усі водночас слухали рок. Для нас Mozart і Radiohead на одному рівні. Їх не хочеться розділяти. Прагнемо зробити так, щоб класична музика з нот не сприймалася, як музей, щоб її виконання стало сучасним, живим. Щоб людина могла прийти на концерт до Antonio Vivaldi так, ніби він живе нині. Нам це дуже подобається і, як виявилося, імпонує людям. Переконаний, що за 300 років класичною музикою будуть Radiohead, Korn, Metallica і Systemof a Down, її викладатимуть, як нині Бетховена, – каже фронтмен гурту Вальтерс Пуце.

Музиканти – справжні хулігани, які добре знаються на класиці, але обожнюють важкий рок. Тому вирішили все це поєднати. Успіх такого задуму – у віртуозній майстерності, вмілому сучасному аранжуванні й тонкому музичному смаку, які вдало поєднують класику і рок, минуле із сучасністю. Це робить класику ближчою до людей, а важкий рок – легшим у сприйнятті.

Також в інтернаціональному коктейлі учасників об’єдналися: віолончелісти Вальтерс Пуце (Латвія) та Антон Троцюк (Україна), клавішник – Дайніс Теніс (Литва), ударник – Артурс Ермакс (Італія) та перкусіоніст – Хамідреза Рахбаралам (Іран). Такий симбіоз менталітетів і культур додає до їхньої музики прибалтійської стриманості, італійського темпераменту, східної нотки та справжньої української щирості.

Понад 100 концертів по світу щороку з незмінним вердиктом SOLDOUT (всі квитки продані), фестивалі Європи, 5 студійних альбомів і латвійське «Греммі» – ще одне свідчення того, що концерт гурту Dagamba – подія, заради якої варто звільнити свій вечір від усіх, навіть важливих справ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації