ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для підготовки метрологів використовують досвід війни на Донбасі

26 Листопада 2019
Для підготовки метрологів використовують досвід війни на Донбасі

У Харківському національному університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба  пройшли курси підвищення кваліфікації фахівців служби метрології та стандартизації.

За словами начальника кафедри метрології і стандартизації  ХНУПС полковника Володимира Кононова, під час заходу акцент ставився на широкому вивченні досвіду роботи в районі проведення АТО/ООС та обміні професійним досвідом.

‒  Від точності приладів озброєння та військової техніки часто залежить загальний успіх підрозділу на полі бою, ‒ пояснює він. – Тому в нашій справі дрібниць не буває. Зі слухачами проведено низку практичних занять з організації застосування пересувних засобів метрологічного обслуговування в умовах проведення бойових дій. Також офіцери успішно відпрацювали польові завдання щодо розгортання пересувних лабораторій вимірювальної техніки тощо.

Цікаво було військовим викладачам послухати й думки слухачів курсів, які всі є учасниками бойових дій на Донбасі чи воїнами-миротворцями, стосовно підходів до їхньої роботи в різних умовах служби.

‒ Побудова занять у військовому університеті посприяла подальшому поповненню мого багажу знань, ‒ розповідає майор Дмитро Назарук. ‒ Усе було по-метрологічному: чітко, точно і зрозуміло. Дечого я тут почув нового, а чимось поділився із колегами. Вважаю, що користь від курсів очевидна.

Після завершення курсів кожен офіцер отримав відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації фахівців служби метрології та стандартизації у  Харківському національному університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл