ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікарі й капелан провели заняття з тактичної медицини

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2019, 14:19

Сотні бійців окремої бригади територіальної оборони, розташованої на Харківщині, на один день залишили сім’ї та цивільну роботу, щоб одягнути однострій і вдосконалили свої військові навички.

– Цього разу ми акцентували увагу на заняттях із тактичної медицини, – розповів командир бригади підполковник Ігор Кіфоренко. – Одночасно у декількох куточках області хлопці та дівчата відпрацювали питання щодо надання першої меддопомоги, самодопомоги, евакуації пораненого з поля бою тощо. Адже, беручи до уваги досвід проведення АТО/ООС, від цих нескладних знань залежить життя армійців.

До заходу широко залучили лікарів районних лікарень, військових медиків, а також військовозобов’язаних із чималим бойовим досвідом.

Так у Харкові заняття із захисниками  України  провела санінструктор одного із підрозділів бригади ТрО воїн-резервіст Аніта Луіс.

– Тактичну медицину я опанувала під ворожими обстрілами  на Донбасі ще у 2014 році, – говорить жінка. –  Знаю велику ціну кожної секунди роботи військового медика. Під час занять воїни набули практичних навичок із надання домедичної допомоги, навчилися зупиняти кровотечи, вірно оглядати пораненого, оцінювати його дихання та пересуватися із пораненим  «червоною зоною».

А в іншому підрозділі заняття із тактичної медицини провів  військовий капелан бригади отець Сергій, який є дипломованим парамедиком і має неабиякий практичний досвід.

– Протягом цього дня встиг зробити 2 справи: навчити врятовувати життя в екстремальних умовах і задовільнив духовні потреби наших славних воїнів. Скільки спілкуюся із резервістами, стільки ж мене вражає міцність їхнього духу та готовність до кінця боротися із ворогами. Ця потужна патріотична енергія передається й мені, – зауважив військовий капелан.

За словами підполковника Ігоря Кіфоренка, наступні заняття із його підлеглими відбудуться на загальновійськовому полігоні 92-ї окремої механізованої бригади.

– Воїни-резервісти та військовозобов’язані виконають практичні стрільби із автомата Калашникова, пістолета Макарова та гранатомета. Також на оцінку відпрацюють питання з тактики та інженерної підготовки. Усі мої підлеглі з порозумінням ставляться до таких заходів, що проводяться у їхній вільний час. Адже вони є справжніми громадянами України і добровільно прийшли до нашої військової частини, – пояснив комбриг.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram