ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Крилата ракета «НЕПТУН» успішно пройшла випробування

29 Листопада 2019
Крилата ракета «НЕПТУН» успішно пройшла випробування

Крилата ракета Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун» успішно пройшла етап випробувань, під час яких здійснила політ на кілька сотень кілометрів за заданими маршрутом та висотами. Завершення цього етапу означає, що розробка Р-360 як літального апарата завершена. Про це Defense Express повідомив Генеральний директор — Генеральний конструктор ДККБ «Луч» Олег Коростельов.

Ракету запускали вчора в Одеській області на державному військовому полігоні «Алібей».

«Ми вперше пролетіли понад 250 км по заданому маршруту та висотах. Тобто можемо сказати, що сьогодні була завершена розробка літального апарата за заданими характеристиками», — заявив конструктор.

За його словами, наступним етапом будуть випробування, направлені на бойові характеристики ракети.

Довідково: крилата ракета Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун» має масу 870 кг, масу бойової частини — 150 кг, дальність пуску до 280 км, швидкість біля 900 км/год, а висота польоту над гребенем хвиль — від 3 до 10 м.

Комплекс забезпечує одночасний пуск до 24 ракет (тобто повний залп шість пускових установок) з інтервалом пусків у залпі від трьох до п’яти секунд. Комплекс може перебувати на відстані до 25 км від берегової лінії, а необхідний час для його розгортання становить до 15 хвилин.

Читайте нас у Facebook
Новини, Озброєння та техніка