ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Корвет ВМС Франції F796 Commandant Birot зайшов до Одеси

28 Листопада 2019, 16:38
Корвет ВМС Франції F796 Commandant Birot зайшов до Одеси

28 листопада до причальної стінки Одеського морського вокзалу пришвартувався корвет ВМС Франції F796 Commandant Birot. Мета візиту екіпажу — підтримка двостороннього співробітництва у військово-морській галузі та безпека на морі.

Планується, що, крім інших заходів, днями корабель відвідають курсанти Інституту Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії.

Також у рамках візиту в місті відбудеться урочисте відкриття пам’ятника на честь французьких льотчиків, що загинули під час Першої світової війни.

У Чорному морі корабель перебуває з 22 листопада. За цей час він відвідав порт Батумі в рамках військового співробітництва між Грузією і НАТО. Французькі моряки, представники Берегової охорони МВС Грузії і Сил спеціальних операцій Міністерства оборони провели спільні навчання у відкритому морі. Після чого військовий корабель національного флоту Франції вирушив до Одеси.

Раніше в Одесу вже заходили фрегати ВМС Французької Республіки «Ла Фейєтт» та «Гепратт»,  французький тральщик Capricorne. Також улітку цього року в Чорне море заходило розвідувальне судно Dupuy de Lom.

Довідково. Легкий корвет Commandant Birot був прийнятий до складу ВМС Франції 1984 року. Його довжина — 80 м, ширина — 10 м, швидкість — 24 вузли, дальність плавання — 4500 миль, екіпаж — 90 осіб. Озброєння: 100-міліметрова корабельна універсальна артустановка 100 mm AA Mle 68; дві 20 мм гармати АА F2; чотири 12,7 мм кулемети; чотири торпедні апарати 550 mm L 5 mod 4; один ПЗРК SIMBAD; чотири ракети Exocet MM40.

Основні завдання — підтримка стратегічних підводних сил ВМС Франції і НАТО, розвідка і спостереження за морськими пересуваннями.

Відповідно до програми візиту Commandant Birot до Одеси, передбачено зустрічі з представниками ВМС України та інші заходи. Відхід корабля заплановано на 1 грудня.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини