ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Комітет ВР України рекомендував скасувати Стройовий статут

27 Листопада 2019
Комітет ВР України рекомендував скасувати Стройовий статут

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував скасувати Стройовий статут ЗСУ та врегульовувати його норми підзаконними актами, повідомляє АрміяInform. На переконання народних депутатів, те, як має крокувати військовослужбовець, не треба визначати законом.

З ухваленням проєкту Закону України «Про визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про Стройовий статут Збройних Сил України» (законопроєкт 2466) стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та зі зброєю; строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах; порядок виконання військового вітання, місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення; обов’язки військовослужбовців в строю та вимоги до їхнього стройового навчання визначатиметься нормативними актами Міністерства оборони України.

Законопроєкт спрямований на впровадження стандартів НАТО в усіх сферах військової діяльності з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

Читайте також:

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини