ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Коли очікувати на «KolaPS» автоматизованої системи планування  зв’язку?

28 Листопада 2019
Коли очікувати на «KolaPS» автоматизованої системи планування  зв’язку?

Проблема автоматизації процесів планування зв’язку й досі залишається актуальною. Суттєвих зрушень в цьому питанні, на жаль, не спостерігається. Про це, зокрема, йшлося під час цьогорічної науково-практичної конференції, на якій розглядали пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Конференція традиційно проводилася у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Покращити ситуацію у питанні автоматизації процесів планування зв’язку взялися науковці інституту. Вони за власної ініціативи розробили автоматизовану систему планування транспортних мереж та мереж доступу «KolaPS».

На етапі формування попереднього рішення на карту наносяться відповідні пункти управління, в інтересах яких необхідно забезпечити зв’язок. Зокрема при плануванні радіорелейних ліній використовується тривимірна карта та визначається конкретне місце розташування радіорелейної станції з урахуванням рельєфу місцевості, якісного прийому сигналу та електромагнітної сумісності. Після здійснення планування всіх інформаційних напрямків автоматично відбувається формування їхньої схеми відповідно до стандартів країн НАТО, формат якої, за необхідності, можна змінювати.

– Розроблена автоматизована система планування транспортних мереж та мереж доступу «KolaPS» є гнучкою. Адже завдяки ієрархічній побудові бази даних планування транспортних мереж та мереж доступу на кожному рівні управління можна здійснювати не лише за свої підрозділи. Вона значно зменшує час планування, покращує його якість і, як наслідок, підвищує оперативність та забезпечує безперервність управління, – розповів начальник  наукового центру зв’язку та інформатизації цього вишу полковник Сергій Колачов.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини