ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Коли морпіхи оселяться в Дачному?

26 Листопада 2019
Коли морпіхи оселяться в Дачному?

Кореспондент АрміяInform особисто перевірив хід будівництва військової бази морської піхоти на Одещині.

–     У селищі Дачне Одеської області для підрозділів Командування морської піхоти ВМС триває активне будівництво об’єктів інфраструктури. Вже зведено одну казарму на 280 військовослужбовців строкової служби, гуртожиток на 120 місць для осіб офіцерського складу, церкву та медичний пункт. Завершено капітальний ремонт штабу і реконструкцію котельні, де вже встановлено нове газове обладнання, а також проведено ремонт артезіанської свердловини. Крім того, на прохання командування морської піхоти на території бази встановлено меморіальний комплекс, присвячений вшануванню пам’яті морських піхотинців, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України,  – розповів  кореспонденту АрміяInform заступник начальника Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Федір Савицький.

До кінця поточного року на території містечка планується завершити будівництво двох казарм покращеного типу для військовослужбовців-контрактників, їдальні на 500 місць, реконструкцію складських приміщень під навчальні корпуси та частково закінчити зведення спортивного майданчика. Загалом проєкт передбачає  будівництво відкритого футбольного міністадіону з трибунами, штучним покриттям та системою освітлення, баскетбольного й волейбольного майданчиків та бігові доріжки. Також до початку нового року планується завершити процес підведення зовнішніх інженерних мереж та запуск системи опалення у ті приміщення, які вже введені в експлуатацію.

Крім того, у містечку продовжується будівництво однієї чотириповерхівки з однокімнатними квартирами-студіями, споруди фізкультурно-оздоровчого комплексу, водночас тривають роботи з благоустрою території.

За словами Федора Савицького, під час будівництва об’єктів інфраструктури виникали численні проблеми з будівельними фірмами-підрядниками.

– Недобросовісні підрядники часто-густо не виконували свої зобов’язання й не дотримувалися графіків виконання робіт. Під час перевірок окремих об’єктів інфраструктури виявилось, що безпідставно завищувалася ціна робіт. Ми були змушені звертатися у військову прокуратуру для вирішення проблемних питань. Наразі по деяких об’єктах відкрито кримінальні провадження. Із несумлінними підрядниками розриваються договори та проводяться нові тендери через систему закупівель Prozorro, – додав полковник Федір Савицький.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини