ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Хороші сусіди»: норвезькі політики хочуть зняти санкції з Росії

4 Листопада 2019, 10:28
«Хороші сусіди»: норвезькі політики хочуть зняти санкції з Росії

На фото: Рагнхільд Вассвік © Oddgeir Isaksen (фрагмент)

«Росіяни — хороші сусіди» і «обмеження проти Росії шкодять нашому бізнесу» — такі основні посили озвучила в своїй статті очільниця найбільшої губернії Норвегії. Як повідомив «24 канал», думки політикині Рагнхільд Вассвік про необхідність скасування антиросійських санкцій були опубліковані у виданні iFinnmark.

Глава губернської ради Фіннмарку у своїй статті зазначила, що під час святкування 75-річного ювілею визволення Східного Фіннмарку у Королівстві Норвегія пройшла дводенна конференція з Росією, під час якої фру Вассвік заявила про важливість зняття санкцій з Москви.

«Ми знаємо росіян, ми співпрацюємо з ними, ми торгуємо з ними. Ми ставимо їм і критичні питання. Але тут, на півночі, ми сприймаємо росіян як друзів і сусідів. Звісно, нам здається дивним і неприродним вводити санкції щодо тих, кого ми вважаємо хорошими сусідами», — написала норвезька політикиня.

Нагадаємо, що подібні думки про скасування антиросійських санкцій озвучували німецькі «Ліва партія» та партія «Альтернатива для Німеччини». Бундестаг ці пропозиції відхилив і підтримав Президента України, який уважає, що санкції проти РФ повинні зберігатися, поки в Україні не буде відновлений мир.

Довідково. Санкції Європейського Союзу проти Росії розпочалися через її агресію, що триває від 2014 року — після анексії Криму та окупації частини території України у східних областях. Санкції періодично подовжують і посилюють. До санкційного списку ЄС додані понад 200 громадян Росії, організацій і компаній. Норвегія приєдналася до рішення Ради ЄС щодо санкцій, хоча не є членом Євросоюзу.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України