ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Готуватися до зими Лицарям Зимового Походу допомагають маленькі волонтери з Вінниччини

7 Листопада 2019
Готуватися до зими Лицарям Зимового Походу допомагають маленькі волонтери з Вінниччини

Кулеметників цього механізованого батальйону зима зненацька не застане. Адже й самі вони зимують на передовій не вперше, і волонтери про них не забувають.

Окремий кулеметний взвод мехбату бригади імені Лицарів Зимового Походу зайшов на свої позиції на початку осені. Місцевість знайома, адже саме тут хлопці обороняли рідну землю у попередню ротацію протягом зими минулого року.

– При підготовці позицій до зими нам знадобилися ковдри, що вже відслужили своє, – розповідає молодший сержант Олег Соя. – Їх у поєднанні з поліетиленовою плівкою дуже зручно використовувати як двері в бліндажах та теплоізоляційні перемички. Саме за ними я звернувся до свого друга у Фейсбуці Наталки Костюк.

Педагог-організатор Гайсинської середньої загальноосвітньої школи №2 Наталія Костюк очолює «Дитячий волонтерський рух «Фабрика добра», учасники якого постачають маскувальні сітки на передову та роблять своїми руками різноманітні сувеніри на патріотичну тематику для захисників України. Одразу ж після повідомлення Олега Наталія поспілкувалася з дітьми й протягом лічених днів для кулеметників було зібрано й передано волонтерами пакунки.

– Крім ковдр, у посилці були дитячі малюнки, саморобні сувеніри, пиріжки тощо, – ділиться враженнями боєць. – Безперечно, все це і потрібно, і приємно. Ми щиро вдячні нашим юним друзям та їхній вчительці!

Олег – криворізький шахтар, воює вже не перший рік. А віднедавна пліч-о-пліч із ним Україну захищає і його дружина, Людмила Сафіна. За фахом вона  вчитель інформатики. Закінчила навчальний центр і минулого тижня була призначена на посаду кухаря у взводі матеріального забезпечення цього ж батальйону. Звісно, зважаючи на її фах і знання, крім кухарської справи, жінка займається ще й діловодством підрозділу.

На одному з малюнків, що їх передали на передову юні волонтери Вінниччини – портрет Олега. Його, за фотокарткою зі смартфона вчительки, намалювала учениця дев’ятого класу Анна Рак.

– Аня у нас взагалі здібна дівчинка й гарно малює, – не може не похвалити школярку вчителька. – Буквально сьогодні ми відправили посилку до іншої точки району проведення операції Об’єднаних сил, де воює наша гайсинська бригада. У ній серед іншого портрет одного з комбатів!

Маленькі волонтери «Фабрики добра» допомагають і землякам, і воякам інших бригад, пункти постійної дислокації яких знаходяться в різних куточках України. Для них географія не є принциповою. Головне те, що всі ці солдати й офіцери захищають їх та боронять рідну землю.

Що ж стосується Лицарів Зимового Походу, то відправлення з ковдрами було для них першим, але далеко не останнім. Як розповіла АрміїІнформ Наталія Костюк, зараз школярі активно плетуть велику білу зимову маскувальну сітку для цього підрозділу, яку незабаром передадуть на передову.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації