ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Французький виробник авіоніки представив власні розробки в Україні

6 Листопада 2019, 15:44
Французький виробник авіоніки представив власні розробки в Україні

У Вінниці відбулася зустріч представників Командування Повітряних Сил з делегацією французької Thales. Компанія є провідним світовим розробником авіаційного бортового радіоелектронного обладнання.

Представники Thales презентували розробки у сфері авіоніки, систем РЕБ та бортових РЛС. Також були представлені комплекси захисту літаків. Як зазначив голова робочої групи Повітряних Сил ЗС України, старший інспектор-льотчик тактичної авіації авіації Командування Повітряних Сил полковник Богдан Шевчук, нині Україна активно модернізує власні літаки, тож така зустріч є корисною.

– Це перша двостороння зустріч на рівні експертів, – зазначив полковник Богдан Шевчук. – Її основний лейтмотив – це ознайомлення з розробками компанії Thales, їхніми характеристиками та можливостями.

У Командуванні Повітряних Сил зауважили, що про закупівлю продукції Thales поки не йдеться. Втім уточнили, що найближчим часом спільно з фахівцями Держконцерну «Укроборонпром» вивчатимуть можливість використання розробок Thales у рамках модернізації військового авіапарку.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Повітряні Сили