ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Емманюель Макрон особисто нагородив Командувача ВМС ЗС України національним орденом Французької Республіки

30 Листопада 2019, 16:11

Сьогодні, 30 листопада у місті Одеса Командувача ВМС ЗС України адмірала Ігора Воронченка нагороджено національним орденом Французької Республіки “За заслуги”. Про це повідомляє Пресцентр Командування ВМС ЗСУ. Нагородження відбулося на борту корабля ВМС Франції “Commandant Birot”. Орден в урочистій обстановці командувачу національного флоту вручив посол Франції в Україні Його Високоповажність Єтьєн де Понсен.

– Національний орден «За заслуги», який я мав честь щойно вручити особисто пану адміралу Ігору Воронченку є другим за значущістю у Франції. Президент Франції Емманюель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом і це свідчить про повагу, яку він має до українських Військово-Морських Сил. Наша співпраця триває досить давно і зокрема про якісний рівень нашої співпраці свідчить стажування українських кадетів на борту французьких кораблів, зупинки французьких кораблів в Одесі. В майбутньому ми будемо розвивати наші відносини між Військово-Морськими Силами Франції та України, – наголосив посол Франції.

– Це нагорода не мені, як особистості, це оцінка діяльності всіх Військово-Морських Сил ЗС України. Між нашими флотам підтримується плідна співпраця, – відмітив командувач національного флоту. – Кожен захід корабля, це ще один крок для безпеки, яка має бути в цьому регіоні. Спільна участь в проведенні міжнародних навчань є одним з кроків, для того щоб Військово-Морські Сили як найшвидше набували сумісності зі стандартами Альянсу для спільного застосування і виконання завдань, – зазначив адмірал Ігор Воронченко.

Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини, Новини світу та України