ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Експлікація осені» від чернігівських музикантів

20 Листопада 2019
«Експлікація осені» від чернігівських музикантів

У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся  широкомасштабний концерт Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під назвою «Експлікація осені».

‒ «Експлікація осені» ‒ це пояснення осені, пояснення настроїв переважної більшості людей саме восени. У нашій концертній програмі ми відобразили ці настрої. Ми використали класичну програму, зокрема Жорж Бізе, Сен-Санс, Россіні, Шостакович, попурі на класичні теми для ксилофону з оркестром. Поряд із нашим колективом приймав участь у концерті заслужений артист України Сергій Сулімовський та лауреат міжнародних конкурсів Єлизавета Лудінова, ‒ повідомив  начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України – художній керівник Ігор Кішман.

Концерт відвідали близько 300 військових та місцевих мешканців. Усі присутні залишилися  задоволеними концертною програмою, яка тривала близько півтори години.

‒ Такі концерти ми проводимо двічі на рік. Наступний плануємо дати в квітні 2020 року. Водночас ми проводимо і концерти розважального плану, де є й італійська популярна музика, і українська класична музика, тобто це концерти естрадного плану, ‒ підкреслив  начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України – художній керівник Ігор Кішман.

На майбутнє військові Центру планують запустити власний музичний проєкт «Біг-бенд» спільно з іншими музикантами, дати концерт квінтету дерев’яних духових інструментів, ну і, звичайно, приваблювати військових та місцевих мешканців своїми найкращими композиціями.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
MilitaryArt