ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Експерт розповів про ризики розведення сил на Донбасі

5 Листопада 2019, 13:40
Експерт розповів про ризики розведення сил на Донбасі

Військовий оглядач Михайло Жирохов не виключає, що під час зустрічі «нормандської четвірки» відбудеться локальне загострення.

Розведення сил на Донбасі пов’язане з низкою ризиків, адже є неофіційні дані, що бойовики концентрують свої сили саме поблизу цих ділянок. Про це заявив військовий оглядач Михайло Жирохов, повідомляє «Апостроф».

За його словами, українській армії потрібно готувати нові фортифікаційні споруди на місці своїх майбутніх позицій. «Я не дуже здивуюся, якщо під час зустрічі в „нормандському форматі“ відбудеться локальне загострення. Так само було і в лютому 2015-го, коли Дебальцеве воювало, а на цьому тлі йшли Мінські переговори. Володимир Путін вважає, що, якщо це спрацювало з Петром Порошенком, то спрацює і з нинішнім президентом», — вважає Жирохов.

На його думку, є великий ризик, що розведення буде продовженням повзучої окупації. «Бойовики зараз вішають собі наклейки СЦКК — Спільного центру контролю за припиненням вогню. Раніше він був українсько-російський, але з 2017-го росіяни вийшли з нього, їх місце зайняли так звані ДНР і ЛНР. Але Україна не визнає їх участі в СЦКК, вони самі все вирішили замість росіян, вивішують блакитний прапор з білими буквами, мовляв, ось ми знаходимося в якості буфера між сторонами», — наголосив експерт.

Стежте за нами в Instagram
Новини, ООС