ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Допомога США дуже важлива у нарощуванні наших військових спроможностей

7 Листопада 2019
Допомога США дуже важлива у нарощуванні наших військових спроможностей

Сьогодні, 7 листопада, у Києві відбулися українсько-американські двосторонні оборонні консультації в рамках візиту американської військової делегації на чолі із заступником помічника Міністра оборони США Лорою Купер.

— Сьогодні ми проводимо двосторонні консультації з нашими американськими партнерами. Це є фактично планування нашої роботи на наступний рік, тому ми даємо короткий апдейт про те, що в нас відбувається, і плануємо, яку допомогу американських колег ми можемо залучити. Для нас саме цей захід є дуже важливим, тому що американський уряд є найбільшим нашим партнером з точки зору консультаційної і фінансової допомоги, яку ми отримуємо. Багато в чому наші реформи визначаються, зокрема, і можливостями, які є в американської сторони, — наголосила заступник Міністра оборони України Аліна Фролова.

Участь в українсько-американських оборонних консультаціях від України взяли представники керівництва оборонного відомства та Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери видів ЗС України.

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук наголосив, що США є стратегічним партнером України, який надає реальну допомогу в боротьбі з російською агресією та нарощуванні бойових спроможностей Збройних Сил України.

— Такі зустрічі, як сьогодні, допомагають звірити наші годинники з партнерами, визначитися, де є ще можливості з нарощування співробітництва, а які програми можна закрити, оскільки вони вже виконали свої функції, — зазначив Олександр Поліщук.

Також він додав, що допомога американських партнерів дуже важлива у нарощуванні наших військових спроможностей.

— Ми постійно — в діалозі з іноземними партнерами, під час якого говоримо не про успіхи, бо вони очевидні, а про проблеми, які в нас існують, та спільно формулюємо шляхи їхнього вирішення, — зауважив заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук.

Сторони обговорили поточні виклики, стан і можливі перспективи російської військової агресії, тенденції розвитку безпекової ситуації, зокрема в Чорноморському регіоні.

Окрім цього, значну увагу було зосереджено на питаннях імплементації Закону України «Про національну безпеку» у сфері посилення цивільно-демократичного контролю та парламентського нагляду, трансформацію оборонного відомства та системи управління силами оборони, планування на основі спроможностей, Стратегій розвитку видів ЗС України.

Також було обговорено поточний стан та перспективи безпекового співробітництва між Україною та США.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини