ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Донецький ОВК − п’ята річниця на маріупольській землі

16 Листопада 2019
Донецький ОВК − п’ята річниця на маріупольській землі

Для військовослужбовців Донецького обласного військового комісаріату, що зібралися цього дня в концертній залі Маріупольського палацу культури «Молодіжний», дана річниця − велике свято. П’ять років тому Маріуполь став для них не лише форпостом із захисту цілісності України, а й новою домівкою та містом постійної дислокації.

Привітати зі святом військовослужбовців та працівників комісаріату прийшли заступник командувача операції Об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Кудренко та командувач оперативно-тактичного угрупування генерал-майор Едуард Москальов, представники місцевого самоврядування та інших силових структур Донецької області.

Урочистий захід розпочався зі вшанування хвилиною мовчання військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну.

Як повідомив кореспонденту АрміяІнформ військовий комісар донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, під час окупації російськими військами міста Донецьк та окремих регіонів Донецької області, особовий склад військкомату,  дотримуючись військової присяги, в повному складі вийшов із району окупації та в короткі терміни відновив свою роботу в Маріуполі.

− Військовослужбовці та працівники військових комісаріатів Донеччини з гідністю і честю виконують поставлені перед ними завдання щодо забезпечення виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки на території області, обліково-призивної, оборонно-масової та військово-патріотичної роботи, − наголосив полковник Олександр Сергєєв

Сьогодні, за результатами своєї роботи, Донецький обласний військовий комісаріат є одним із кращих військових комісаріатів Збройних Сил України. Незабаром Державною програмою розвитку Збройних Сил України передбачено переформувати військові комісаріати Донецької області у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Під час урочистостей 17 військовослужбовців військового комісаріату було нагороджено почесними грамотами, подяками та цінними подарунками, а артисти місцевих колективів та оркестр бригади оперативного призначення Національної гвардії України подарували присутнім гарну концертну програму.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Новини