ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Делегація зі США ознайомилась з ситуацією в районі ООС

5 Листопада 2019
Делегація зі США ознайомилась з ситуацією в районі ООС

Район проведення операції Об’єднаних сил з робочим візитом відвідала американська делегація на чолі з заступником помічника Міністра оборони США Лорою Купер.

У Маріуполі під час брифінгу на базі Донецького обласного військового комісаріату заступник Міністра оборони Аліна Фролова та представники військового командування ознайомили закордонних гостей з поточною безпековою ситуацією на Приазов’ї та заходами, які вживають усі силові структури для стабілізації і покращення гуманітарної складової в районі проведення операції.

Також сторони обговорили особливості дій російських окупаційних військ та їхній вплив на життя цивільного населення Донбасу.

Згодом, під час візиту до Маріупольського морського торгівельного порту, делегація зі США відвідала стоянку кораблів тактичної групи «Тритон» ВМС ЗС України. Тут українські військові моряки провели для гостей оглядову екскурсію пошуково-рятувальним судном «Донбас» та вийшли у море на малому броньованому артилерійському катері «Кременчук». Представники Збройних Сил України також докладно розповіли про поточну ситуацію в Азовському морі й агресивні дій росіян в акваторії Азова.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Новини світу та України, ООС