ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Делегація Фінляндської Республіки відвідала ділянку розведення №1 (Станиця Луганська)

2 Листопада 2019
Делегація Фінляндської Республіки відвідала ділянку розведення №1 (Станиця Луганська)

Ділянку розведення №1 (Станиця Луганська) з робочим візитом відвідала делегація Фінляндської Республіки, на чолі з міністром закордонних справ Фінляндської Республіки паном Пекка Хаавісто – про це повідомляє пресцентр операції Об’єднаних Сил.  Від української сторони делегацію очолив заступник міністра закордонних справ України пан Єгор Божок.
Метою візиту була демонстрація підтримки України, отримання актуальної інформації щодо розвитку безпекової ситуації та дій російських окупаційних військ.
Представники делегації висловили стурбованість щодо конфлікту, який триває на сході України та продовжує негативно позначатись на житті та добробуті цивільного населення, яке проживає поблизу лінії зіткнення.
Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки, позитивно відзначив роботу української сторони на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) в Станиці Луганський, а саме проведення ремонтно-відновлювальних робіт зруйнованого мосту та запровадження безкоштовного громадського транспорту для цивільних осіб з обмеженою мобільністю.

 

Читайте нас в Telegram
Новини