ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британські інструктори навчають українських піхотинців за програмою ORBITAL

19 Листопада 2019
Британські інструктори навчають українських піхотинців за програмою ORBITAL

В 30-й омбр ім. князя Костянтина Острозького розпочались навчання під керівництвом британських інструкторів в рамках навчально-тренувальної місії операції ORBITAL. Про це повідомляє пресслужба бригади.

Здійснення операції ORBITAL в Україні було започатковане 2015 року британськими фахівцями військової справи, але наші військовослужбовці пройдуть такі навчання вперше.

Навчання відбуватиметься за вісьмома напрямками: курс підготовки командирів взводів, курс підготовки старшого та молодшого сержантського складу, курс базової піхотної підготовки, курс розвідки, курси для інструкторів – підготовка марксменів (принципи влучної стрільби), тактична медицина та мінна безпека.

Основна мета цих навчань – підготовка наших воїнів до ведення бойових дій за різних умов та приведення наших підрозділів у відповідність до стандартів держав-членів НАТО. Під час занять військовослужбовці вивчатимуть тактику ведення бойових дій в різних умовах, вдосконалюватимуть особисті навички та тренуватимуться діяти малими підрозділами.

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини