ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Боєздатність артилеристів перевірили у різних ситуаціях

1 Листопада 2019, 16:53
Боєздатність артилеристів перевірили у різних ситуаціях

Днями на миколаївському військовому полігоні відбулися двоступеневі командно-штабні навчання з бойовою стрільбою з однією з артилерійських бригад оперативного командування «Південь».

Упродовж кількох днів артилеристи поетапно відпрацювали дії артилерійських груп під час оборонної операції, вогневе ураження противника та перехід у контратаку. Головна мета навчань — підвищення практичних навичок командирів підрозділів, ураховуючи досвід, набутий в АТО/ООС.

— У ході першого етапу особовий склад двох артилерійських груп практично здійснив переміщення в район зосередження, де протягом визначеного часу штабом бригади були сплановані всі дії, — розповів начальник Управління ракетних військ і артилерії — заступник командувача військ оперативного командування «Південь» полковник Сергій Панченко. — До слова, ні штаб бригади, ні командири підрозділів не знали загального задуму навчань, тобто вирішено було діяти не за спланованим сценарієм, а реально перевірити рівень знань і досвіду командирів усіх рівнів, пересвідчившись у тому, як розуміють процес планування бойових дій офіцери штабів усіх рівнів.

Після відпрацювання теоретичних ввідних, артилеристи приступили до практичного етапу навчань, який розпочався з нанесення вогневого ураження засобами артилерійських груп по «противнику», який наступав та намагався прорвати оборону оперативного угруповання військ. Також відпрацьовували питання управління підрозділами артилерійської бригади у ході артилерійської підтримки військ, які обороняються.

Загалом навчання відбувалися у суцільній динаміці. Війська, окрім визначених раніше завдань, постійно відпрацьовували «ввідні» від посередницького апарату. Наприклад, періодично-раптово доводилось знешкоджувати «ворожі» диверсійно-розвідувальні групи, що намагалися перешкоджати підрозділам артилерії.

Також під час навчань були відпрацьовані практичні дії протитанкових резервів оперативного угруповання військ, які виконували вогневі завдання як удень, так і вночі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Вишкіл, Навчання та тренування