ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Борсуки» Сухаревського святкують другу річницю створення батальйону

8 Листопада 2019
«Борсуки» Сухаревського святкують другу річницю створення батальйону

Сьогодні особовий склад маріупольського окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України більш відомий, як «борсуки», святкує другу річницю створення.

Врочистості в військовому містечку, який два роки тому морпіхам для постійного пункту дислокації надала державна міська адміністрація Маріуполя, почалися о десятій ранку. Військовослужбовці демонстрували бойову техніку, озброєння і навички тактичної та фізичної підготовки.

Для військових і численних гостей грав військовий духовий оркестр. Але головною подією свята стало відкриття пам’ятника полеглим морським піхотинцям, який зображує морпіха у бойовій екіпіровці з крилами янгола за спиною.

– Цей пам’ятник символізує данину пам’яті вашим дітям, чоловікам і батькам. З нашого боку це найменше, що можемо зробити, – наголосив командир батальйону морської піхоти майор Вадим Сухаревський.

А по обіді в сквері неподалік Маріупольського драматичного театру розпочався «Барсукfest». Це концерт, який організували самі морпіхи.

На запрошення «борсуків» приїхало безліч музикантів. Перед містянами виступили відомі колективи «TaRuta», «Широкий лан» і Riffmaster, а також ансамбль морської піхоти з Миколаєва.

Фронтмен групи «TaRuta» Євген Романенко розповів, що його колектив дружить з морськими піхотинцями і вважає за честь виступати на їхніх заходах. Щоб підтримати музикою військових і громадян, група багато разів приїздила на бойові позиції батальйону та у прифронтові села.

– Це наші друзі й захисники. Вважаємо, що ця війна теж наша. Але кожен має воювати на своєму місці. Зокрема музикант – писати пісні для підтримки бойового духу військових, бо іноді драйвова пісня сильніша за автомат чи кулемет, – наголосив Євген Романенко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Свята та річниці