ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 90 воїнів-інженерів вітчизняних Збройних Сил виконують миротворчі завдання за межами України

3 Листопада 2019
Близько 90 воїнів-інженерів вітчизняних Збройних Сил виконують миротворчі завдання за межами України

Майже дев’ять десятків фахівців інженерних військ Збройних Сил України на сьогодні беруть участь у декількох міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки у різних точках нашої планети. Про це повідомив начальник інженерних військ ЗС України – начальник Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ генерал-майор Юрій Лукашик.

– Українські інженерні підрозділи несуть службу в Косові, Конго та Афганістані. В Ісламській Республіці Афганістан перебувають сапери, які виконують завдання із пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Там знаходиться також мінно-розшукова собака і роботизована система, – зазначив генерал-майор Юрій Лукашик.

Він також наголосив на тому, що Центральне управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ відмічає тенденції до зменшення кількості втрат в наслідок підривів на мінно-вибухових пристроях у районі проведення ООС на Сході України.

– З кожним місяцем зменшується кількість підривів, а відтак і втрат особового складу, техніки і озброєння. Це є результат навченості як воїнів-інженерних військ – саперів, так і військовослужбовців ЗС України щодо поводження на місцевості, де можуть бути вибухонебезпечні предмети, – підкреслив начальник інженерних військ ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України