ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилеристи та військові інженери представили дніпрянам зразки свого озброєння та військової техніки

2 Листопада 2019
Артилеристи та військові інженери представили дніпрянам зразки свого озброєння та військової техніки

У рамках святкування Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ у Дніпрі відбувся показ зразків озброєння та військової техніки, а також концерт 5-го військового оркестру штабу Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України.

Для огляду містян були розгорнуті розрахунки й ознайомчі стенди  артилерійських, інженерних та розвідувальних підрозділів, де всі охочі могли дізнатися основні тактико-технічні характеристики представлених зразків, а також новітньої зброї та військової техніки, які прийняті на озброєння українського війська.

З нагоди свята містян та своїх побратимів-артилеристів привітав начальник управління ракетних військ і артилерії – заступник командувача військ Оперативного командування «Схід» полковник Сергій Мусієнко.

Він також вручив артилерійські відзнаки – вогняні берети ветеранам-артилеристам, які вийшли на заслужений відпочинок.

До уваги гостей свята також були представлені відеофільми про життя і бойовий шлях інженерних та артилерійських підрозділів, інформація про умови проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Музичним подарунком для винуватців свята, дніпрян та гостей міста став виступ 5-го військового оркестру штабу Оперативного командування «Схід» під керівництвом майора Олександра Жарія.

Пригощала гостей польова кухня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини