ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дні НАТО: «Обговорюватимемо військове співробітництво в рамках особливого партнерства»

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2019, 12:41

Сьогодні, 12 листопада, на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалися заходи, присвячені Дням НАТО.

– Нам дуже приємно бути у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка на Днях НАТО, які вже втринадцяте відбуваються в Україні. Наша команда представить низку презентацій щодо партнерства Україна – НАТО. За весь час існування НАТО держави-однодумці стояли разом в солідарності та дружбі для того, щоб захищати один одного, потім наші цілі та інтереси були розділені з нашими державами-партнерами. Ми віримо в те, що ефективність, безпека та стабільність Альянсу покращується за рахунок співпраці, – розповів начальник Управління з Партнерства заради миру в штабі Верховного головнокомандування Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE) віцеадмірал Бюлент Туран.

Метою проведення Днів НАТО є підвищення рівня поінформованості курсантів, слухачів та науково-педагогічних працівників Збройних Сил України щодо розуміння процесів та стану військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, ініціатив Альянсу, в яких беруть участь Збройні Сили України.

– Співпраця між Україною та НАТО відбувається одночасно у двох сферах – у військовій та політичній. Протягом усього тижня ми будемо проводити брифінги, в яких обговорюватимемо військове співробітництво в рамках особливого партнерства, – зазначив віцеадмірал Бюлент Туран.

Військовий представник Місії України при НАТО генерал-лейтенант Володимир Аскаров наголосив, що за рік в нас відбувається понад 300 заходів, пов’язаних з НАТО, в яких беруть участь тисячі військовослужбовців ЗС України.

– Це є нашим внеском у виконання планів щодо стратегічного майбутнього України. Акцент у таких заходах роблять на курсантах, які будуть безпосередньо реалізовувати наші напрацювання. Цього року вже відбуваються стажування курсантів на кораблях військово-морських сил країн-членів НАТО, – додав військовий представник Місії України при НАТО генерал-лейтенант Володимир Аскаров.

Фото Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: