ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Звільнення всіх українських заручників і полонених – одна з умов припинення бойових дій на Донбасі», – Хомчак

10 Жовтня 2019
«Звільнення всіх українських заручників і полонених – одна з умов припинення бойових дій на Донбасі», – Хомчак

Бойові дії на Донбасі будуть завершені за умови звільнення всіх українських полонених, повного взяття під контроль України окупованих територій і державного кордону з Російською Федерацією. Про це заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак в інтерв’ю виданню «Телеком».

«Бойові дії на Донбасі мають бути завершені виключно за умов звільнення всіх українських заручників та полонених, повного взяття під контроль Україною окупованих на цей час територій та відповідних ділянок державного кордону з Російською Федерацією. В такому контексті особовий склад Збройних Сил України готовий виконати свій конституційний обов’язок щодо захисту життя, здоров’я, прав та свобод наших громадян», – заявив Хомчак.

Водночас на запитання, чи потрібно пов’язувати врегулювання війни на Донбасі з питанням АРК, Хомчак зазначив: «Щодо Криму – тут іншої позиції бути не може: Крим – це Україна. Шляхи його звільнення та повноцінного повернення до складу нашої держави, окрім фактору суто військового, мають значний інформаційний і політичний підтекст і мають розглядатися комплексно з можливим залученням міжнародних партнерів».

Стежте за нами в Instagram
Новини