ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зеленський: готовий на прямі переговори з Путіним для обміну

10 Жовтня 2019
Зеленський: готовий на прямі переговори з Путіним для обміну

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону у Києві заявив, що Україна готова до чергового обміну полоненими, й очікує вирішення цього питання на зустрічі «нормандського формату». Про це повідомляє Радіо Свобода.

У разі ж, якщо зустріч «нормандської четвірки» буде відкладатися, за словами Зеленського, він буде шукати інший формат для вирішення питання обміну – зокрема, Мінськ і прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Я думаю, що рішення буде на зустрічі «нормандського формату». Якщо «нормандський формат» буде відкладатися через те, що не буде розведення, в Золотому триватимуть постріли, тоді ми будемо знаходити інші формати, щоб повертати наших людей. Один із них – «Мінськ». Інший, який спрацював, – мої переговори з Путіним. Я з приводу повернення наших людей і обміну готовий на ці прямі переговори», – сказав Зеленський.

Він також наголосив, що «ніхто ніколи не забуде жодної людини, яка перебуває в полоні на території Росії чи в Криму, чи на тимчасово окупованій території «ДНР» і «ЛНР».

«Існує поки що тільки два списки обміну: кримчани – у списку людей, про яких ми повинні говорити тільки з Росією, бо від «ЛДНР», бойовиків, це питання не залежить зовсім. Інший список – це люди, які перебувають на території «ДНР», «ЛНР». І третє – найскладніше питання – це люди, по яких немає підтвердження з боку «ДНР», «ЛНР», що вони там є, а ми знаємо, що ці люди там перебувають», – сказав Зеленський.

Стежте за нами в Instagram
Новини