ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збірна Збройних Сил із плавання провела перше тренування у Китаї

16 Жовтня 2019
Збірна Збройних Сил із плавання провела перше тренування у Китаї

Сьогодні у рамках 7-х Всесвітніх ігор серед військовослужбовців у китайському Ухані перше тренування провела збірна ЗС України з плавання. Наші армійці налаштовані на достойні результати, адже стартове тренування вони відпрацювали на відмінно.

Україну в цьому виді спорту представлятимуть 6 армійських спортсменів.

Старший солдат Сергій Фролов – дворазовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців, призер чемпіонатів Європи. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанціях 1500, 800, 400 м.

Працівник ЗС України Любомир Лемешко – учасник Олімпійських ігор, фіналіст чемпіонатів світу. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанції 150 м та 100 м батерфляй.

Працівник ЗС України Максим Касьян – чотириразовий рекордсмен України, багаторазовий чемпіон Європи, переможець міжнародних змагань. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанції 50 м вільним стилем на спині.

Працівник ЗС України Денис Кесіль ‒ дворазовий бронзовий призер серед юніорів, срібний призер юніорських Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон України, багаторазовий рекордсмен України. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанціях ‒ 200 м батерфляй та 400 м комплекс.

Працівник ЗС України Микита Коптєлов – багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанціях ‒ 100 м та 200 м брас.

Працівник ЗС України Ілля Лінник – чемпіон України серед юніорів, учасник чемпіонату світу серед юніорів. На змаганнях у Китаї плаватиме на дистанціях – 50 м та 100 м вільній стиль.

Вболіваємо за наших армійців разом з АрміяInform – ми поруч із нашими спортсменами!

Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт