ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За результатами оборонного огляду сформують перспективну модель Збройних Сил

16 Жовтня 2019
За результатами оборонного огляду сформують перспективну модель Збройних Сил

Виконання завдань оборонної реформи завершується в 2020 році. Про це сьогодні під час брифінгу в АрміяInform повідомив  заступник директора департаменту – начальник управління стратегічного планування розвитку спроможностей Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України полковник  Олександр Буняк

 – У травні поточного року Міністерство оборони розпочало проведення оборонного огляду. Головна його мета – оцінювання готовності Збройних Сил, інших складових сил оборони, стану їх кадрового, фінансового, матеріально-технічного та інших видів забезпечення, а також наявних спроможностей щодо ефективного реагування на виклики й загрози у воєнній сфері, – зазначив полковник Олександр Буняк.

За його словами, за результатами оборонного огляду буде сформовано перспективну модель Збройних Сил та інших складових сил оборони з урахуванням реальних і потенційних загроз у воєнній сфері та фінансово-економічних спроможностей держави.

Нагадаємо, що оборонний огляд проводиться у три етапи, а саме:

  • організаційно-підготовчий;
  • основний;
  • заключний

Під час заключного етапу розроблятимуть пропозиції до проєктів Стратегії воєнної безпеки України та Стратегічного оборонного бюлетеня України.

 

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини