Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

За результатами оборонного огляду сформують перспективну модель Збройних Сил

16 Жовтня 2019
За результатами оборонного огляду сформують перспективну модель Збройних Сил

Виконання завдань оборонної реформи завершується в 2020 році. Про це сьогодні під час брифінгу в АрміяInform повідомив  заступник директора департаменту – начальник управління стратегічного планування розвитку спроможностей Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України полковник  Олександр Буняк

 – У травні поточного року Міністерство оборони розпочало проведення оборонного огляду. Головна його мета – оцінювання готовності Збройних Сил, інших складових сил оборони, стану їх кадрового, фінансового, матеріально-технічного та інших видів забезпечення, а також наявних спроможностей щодо ефективного реагування на виклики й загрози у воєнній сфері, – зазначив полковник Олександр Буняк.

За його словами, за результатами оборонного огляду буде сформовано перспективну модель Збройних Сил та інших складових сил оборони з урахуванням реальних і потенційних загроз у воєнній сфері та фінансово-економічних спроможностей держави.

Нагадаємо, що оборонний огляд проводиться у три етапи, а саме:

  • організаційно-підготовчий;
  • основний;
  • заключний

Під час заключного етапу розроблятимуть пропозиції до проєктів Стратегії воєнної безпеки України та Стратегічного оборонного бюлетеня України.

 

Актуально, Новини