ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За підтримки Міністерства оборони України в Міжнародному виставковому центрі відбулося засідання Робочої групи з програмних процесів НАТО

12 Жовтня 2019
За підтримки Міністерства оборони України в Міжнародному виставковому центрі відбулося засідання Робочої групи з програмних процесів НАТО

У відповідності до Дорожньої карти Україна — НАТО з оборонно-технічного співробітництва з 08 по 10 жовтня 2019 року проведено засідання Робочої групи з програмних процесів НАТО, яка працює під егідою Конференції національних директорів з озброєння НАТО.

Як повідомляється на офіційному сайті Міноборони, захід відбувся на території Міжнародного виставкового центру у період проведення ХVІ-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека — 2019».

Метою роботи групи є розробка нормативних документів НАТО з питань програмного та проектного менеджменту, що застосовується в системі управління життєвим циклом озброєння та військової техніки.

Група призначена для розробки керівних документів, політик, методів, процедур, типових моделей (шаблонів) та публікацій щодо програмних процесів озброєнь НАТО.

Відкрив засідання начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України генерал-майор Ігор Чепков. Він подякував іноземним експертам за плідну співпрацю та значний внесок у розвиток двостороннього співробітництва між Україною та НАТО у галузі озброєнь.

В засіданні взяли участь представники Міністерств оборони та оборонної промисловості: Грецької Республіки, Королівства Бельгія, Королівства Нідерланди, Королівства Іспанія, Турецької Республіки, Федеративної Республіки Німеччина та України. Головним організатором проведення заходу виступив Департамент військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України та Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України, представника якого у вересні минулого року обрано секретарем зазначеної Робочої групи.

Читайте нас в Telegram
Новини