ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З високими здобутками до професійного свята підійшли армійські автомобілісти з Хмельниччини

27 Жовтня 2019, 11:02
З високими здобутками до професійного свята підійшли армійські автомобілісти з Хмельниччини

До Дня автомобіліста особовий склад Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що дислокується на Хмельниччині, підійшов зі значними показниками у своїй професійній діяльності. База забезпечує військовою автомобільною технікою та автомобільним майном чи не всі військові частини Збройних Сил України.

Торік близько тисячі одиниць автомобільної техніки було відправлено у війська. Активно триває цей процес і нині. Це нові сучасні та потужні вантажні КрАЗи і МАЗи, броньовані «Варти», «Козаки» та легкові автомобілі «Богдан-2351». Окрім того, фахівці частини ремонтують, відновлюють і продовжують термін експлуатації автомобільній техніці ще радянського виробництва.

З початком російської агресії тисячі зразків автомобільної техніки були передані бойовим бригадам і батальйонам, що брали участь в АТО, а нині виконують бойові завдання у складі ООС. 

– Постійно наші фахівці – і військовослужбовці і цивільні – готують та передають представникам частин сучасну нову техніку українського виробництва, – інформує командир частини полковник Олег Рожков. – Ця техніка значно посилює бойової можливості на передовій та покращує виконання бойових завдань. Звісно, що її обслуговування та експлуатація потребує значної кваліфікації. І наші фахівці під час передачі намагаються детально інструктувати та пояснювати водіям особливості експлуатації тої чи іншої сучасної техніки, – наголосив офіцер.

У цеху регламенту автомобільної та спеціальної техніки ремонтники обслуговують броньовані тягачі МТЛБ-АТ, що нещодавно надійшли з бригади резерву після проходження навчань на полігоні. Після ремонту вони займуть свої місця на майданчиках для зберігання, надалі їх використовуватимуть для підготовки і навчань військових частин резерву.

Старший прапорщик Василь Коломієць

У частині проходять службу і досвідчені військовослужбовці, і молодь. Старший прапорщик Василь Коломієць один із ветеранів Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту. В його активі майже 30 років вислуги та п’ять ротацій на Схід. Досвідчений фахівець тісно співпрацює з виробниками нової вітчизняної автомобільної техніки. Він надав сотні пропозицій щодо удосконалення армійських авто та їхньої комплектації.

Старший солдат Іван Мельник

Старший солдат Іван Мельник, водій-слюсар цеху ремонту автомобільної та спеціальної техніки, на службі четвертий рік. Поруч із досвідченими спеціалістами вже здобув значний досвід ремонтника. І на цьогорічних змаганнях на найкращого фахівця з ремонту автомобілів, що проходив у Житомирі, він показав високі результати та став призером першості.

З кожним роком частина нарощує свої спроможності щодо ремонту, відновлення та зберігання автомобільної техніки. Збільшено об’єм робіт, які виконують військові ремонтники зі Старокостянтинова, вдосконалено ремонтно-відновлювальну та матеріально-технічну бази частини. Поліпшено матеріально-побутові умови і самих ремонтників. У пункті заправки пальним, приміщеннях КТП, штабі, відділах і службах частини зробили ремонт.

Усе це втілено руками наших фахівців, і вони найцінніше, що у нас є, підсумовує заступник командира частин з морально-психологічного забезпечення підполковник Сергій Альбошій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Свята та річниці