ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Які соціальні переваги у офіцерів запасу?

29 Жовтня 2019
Які соціальні переваги у офіцерів запасу?

Із Буковини до Збройних Сил України вирушила друга у поточному році команда офіцерів запасу, які раніше закінчили військову кафедру при вищих навчальних закладах і не проходили військову службу.

У Чернівецькому обласному військовому комісаріаті кореспонденту АрміяІнформ розповіли, що таких офіцерів цього разу призвано шістнадцять, одна з них жінка. Всього ж у 2019 році Буковина відправила служити близько 30 офіцерів запасу, 4 із яких –жінки.

– Ці молоді офіцери спочатку набудуть спеціальних навичок у вищих військових навчальних закладах, а після отримають призначення на посади, – розповів начальник відділу офіцерів запасу і кадру Чернівецького ОВК підполковник Вадим Бризицький, – Важливо поінформувати, що, як і солдати строкової служби, офіцери, які призвані з запасу, до району проведення операції Об’єднаних сил без особистої згоди не направляються. Служитимуть вони відповідно до чинного законодавства півтора роки.

Начальник відділу офіцерів запасу і кадру Чернівецького ОВК підполковник Вадим Бризицький

Офіцер розповів, що ці військовослужбовці проходитимуть службу в частинах забезпеченнях,  а хто й потрапить до бойових бригад – то виключно у пунктах постійної дислокації частин. Якщо ж хтось із них свідомо бажатиме пов’язати своє подальше життя зі службою в українському війську, він матиме змогу укласти контракт. Так, зокрема, планує зробити 21-річний Дмитро.

Під час спілкування щойно призвані офіцери поділилися своїми думками щодо факторів, що вплинули на прийняття ними рішення про призов. Зокрема, їх приваблює те, що грошове забезпечення молодшого офіцера наразі складає 13-15 тисяч гривень і є перспектива його підвищення, а також те, що протягом 18 місяців служби за ними зберігатиметься робоче місце й середньомісячна заробітна платня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Соціальний захист