ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Випускникам ВВНЗ держава гарантує стовідсоткове працевлаштування

27 Жовтня 2019
Випускникам ВВНЗ держава гарантує стовідсоткове працевлаштування

Чернівецький обласний військовий комісаріат провів масовий захід із призовною молоддю, аби розповісти про перспективи офіцерської кар’єри й запропонувати юнакам і дівчатам обрати почесну та перспективну професію. Для цього до Чернівців приїхали представники семи вищих військових навчальних закладів.

Зустріч із ними відбулася у гарнізонному Будинку офіцерів, де майже шість сотень учнів старших класів та училищ зі всієї області мали нагоду ознайомитись із широким переліком пропонованих спеціальностей та особливостями здобуття освіти в різних закладах. Потенційні курсанти дізналися, що навчання у військових вишах є безоплатним і триває від двох із половиною до п’яти з половиною років. Випускники отримують дипломи рівнів «бакалавр», «магістр», що забезпечує їм гідне майбутнє як у лавах ЗСУ, так і в реалізації себе в цивільному житті.

Представники провідних військових вишів розповіли про переваги навчання у своїх закладах. Зокрема й про соціальне забезпечення курсантів, щомісячні виплати, безоплатні проживання, харчування, забезпечення речовим майном, медичними послугами. Випускникам держава гарантує стовідсоткове працевлаштування, надаючи право обирати місце служби.

Під час зустрічі також ішлося про умови вступу до ВВНЗ, вимоги до кандидатів щодо знань і рівня фізичної підготовки та про перелік документів, з якими потрібно звернутися до військкомату під час вступної кампанії 2020 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Освіта та наука, Соціальний захист