ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Вольтаж», «Стійка», «Піраміда»: кінні каскадери України підкорюють «Київську Русь»

6 Жовтня 2019, 13:21

У селі Копачів на Київщині в парку «Київська Русь» стартував ювілейний десятий фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2019». Взяти участь у галопах на конях приїхали понад пів сотні професійних кінних каскадерів та джигітів із різних куточків України.

Всеукраїнські змагання з гарцювання та небезпечної їзди верхи розпочали з пісень та параду князівських прапорів. Згодом  настав час самих кінних баталій. Учасники змагалися у трьох категоріях: чоловіки, жінки та юніори. Наймолодшому учаснику фестивалю – 7 років. Під бурхливі овації та підтримку публіки каскадери виконали обов’язкові надскладні елементи їзди верхи: обрив, вольтаж, стійку на коні, перехід у шию.

Також кращі українські вершники показали своїм шанувальникам справжній майстер-клас виконання неперевершених та запаморочливих трюків – арабески, пістолети, піраміди, французькі хрести та їзду догори ногами.

– «Кентаври» – це дивовижний світ кінно-трюкового мистецтва. Наші каскадери часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. У своєму арсеналі кінне мистецтво має дуже багато видів. Джигітування – один із наймолодших на офіційному рівні, втім його коріння сягає глибокої давнини. І, власне, в історичному аспекті – він найдревніший, адже всі елементи джигітування більше 100 років тому застосовувалися у кавалерійських боях, – наголосив один із співорганізаторів фестивалю Андрій Півень.

За звання найкращих українських вершників учасники змагатимуться два дні.

Окрім цього, організатори влаштували для гостей фестивалю різні локації: катання на конях, лучний тир, ярмарок майстрів і сувенірну лавку, середньовічну кухню та переодягання у старовинні історичні костюми. Всі охочі беруть участь у запальних хороводах, флешмобах та інтерактивах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Timeline, Новини