ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Марафон доблесті: Арнстейн Траной

11 Жовтня 2019
Марафон доблесті: Арнстейн Траной

До #МАРАФОНДОБЛЕСТІ АрміїInform приєднуються друзі України з усього світу. Волонтер із Норвегії Арнстейн Траной — чоловік, який допомагає українській армії від самого початку війни.

Уродженець старовинного міста Осло, за освітою маркетолог, Арнстейн три роки поспіль служив в Афганістані, тож знає про війну не з чужих слів. Створена ним група у соціальній мережі об’єднала спільноту небайдужих норвежців, які активно допомагають українським бійцям, підтримують родини загиблих воїнів та тих, хто живе під кулями на Донбасі.

Його перша допомога нашій країні була доволі символічною — лише дві валізи з військовим спорядженням. Уже згодом йому вдалося відправити дві вантажівки з медичним обладнанням до Дніпровської лікарні імені Мечникова.

За його словами, допомога людям та й просто дружні поїздки в район ООС дуже важливі як для хлопців на війні, так і для нього самого, адже бійцям важливо знати, що вони не покинуті. Ви не побачите жодної його світлини з кимось із відомих політиків, проте з українськими бійцями він завжди фотографується залюбки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини