ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вінницький військкомат готується стати «прозорим офісом»

10 Жовтня 2019
Вінницький військкомат готується стати «прозорим офісом»

Ідея реформування військкоматів передбачає перехід від радянської моделі до терцентрів комплектування та соціальної підтримки. Кажучи простими словами, це щось на кшталт військових сервісних центрів чи «прозорих офісів».

На якому етапі перебуває реформа Вінницького обласного військкомату та що зміниться, окрім застарілої назви, журналіст АрміїInform поцікавився в обласного комісара.

— Наразі тривають підготовчі роботи, приводимо у відповідність матеріально-технічну базу, програмне забезпечення, а вже з початку наступного року переходимо на нову модель роботи, — коментує полковник Олег Вінницький, військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату. — Приміщення вже готове до реорганізації, люди також. Одним із нововведень стане ресепшн — у холі постійно чергуватиме представник центру, який надаватиме оперативну інформацію, направлятиме до спеціалістів за конкретним напрямком, що скоротить час опрацювання запитів.

Військовий комісар зазначив, що реорганізація збігається із введенням в дію єдиного реєстру військовозобов’язаних.

— Віримо, що це допоможе мінімізувати час, який витрачається на вирішення проблемних питань, з якими звертаються громадяни, — додає полковник Олег Вінницький. — Адже сьогодні чимало часу йде на пошук документів в архіві. Таким чином матимемо аналог центрів надання адмінпослуг, але призначений для задоволення потреб громадян, які мали або мають справу з різними видами військової служби в ЗСУ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини