ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий журналіст Костянтин Машовець презентував друге видання книги «Діалоги з нулів»

19 Жовтня 2019
Військовий журналіст Костянтин Машовець презентував друге видання  книги «Діалоги з нулів»

У Києві відомий військовий журналіст та координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець презентував громадськості чергову власну книгу «Діалоги з нулів-2» про життя та пригоди  українських військових на фронті нинішньої російсько-української війни.

Друге видання є продовженням записок військового журналіста про службу наших захисників у районі бойових дій. До «других діалогів» увійшло 10 розповідей з фронту. Зокрема, читач ознайомиться з новими пригодами відомих героїв – розвідника «Васі» із Карпат, футбольного фаната ротного «Жори-Бармалея», їх комбата «Васильовича», інших героїчних українських хлопців.

– Після перших відряджень на Донбас 2014-го я вирішив описати свої емоції на папері. Короткий діалог військових у окопах виклав на власній сторінці у Facebook. Так звані гумористичні «коротиші» почитали друзі й наполягли, щоб я зібрав діалоги у збірник під однією обкладинкою. Так і «народилися» книги. «Діалоги» – це не хронологія подій, а живі та правдиві розповіді. Я передав читачеві те, що побачив і почув на передових позиціях, – розповів учасник АТО й автор книг Костянтин Машовець.

Книга має певні вікові обмеження, адже подекуди присутня ненормативна лексика, яка на думку автора «не годиться для випускників філологічних факультетів та слухачів курсу етики сімейного життя»…

Втім, презентація «Діалогів з нулів-2» пройшла жваво й цікаво у формі запитань та відповідей. Серед гостей заходу – вихідці з Донбасу, учасники російсько-української війни, прості мешканці столиці. Щоб купити збірку книг з автографом автора, вишикувалася ціла черга охочих. Такі презентації відбудуться й в інших містах України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ветерани АТО та ООС, Новини, Патріотичне виховання, Публікації