ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів

27 Жовтня 2019
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів

У суботу, 26 жовтня, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут гостинно зустрів майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Саме в цей день зацікавлені відвідувачі мали змогу особисто поспілкуватися з керівництвом інституту, викладачами та розпитати їх про умови вступу й вимоги до навчання; а також ознайомитися з побутом курсантів, їхнім розпорядком дня, новими стандартами харчування та навчально-матеріальною базою навчального закладу.

На гостей чекало багато корисної та цікавої інформації, виставки, демонстрації тощо. Відвідувачі побачили сучасні засоби зв’язку, безпілотні літальні апарати та зброю, яку нині використовують у зоні проведення ООС і на якій вчаться майбутні офіцери.

Керівництво та курсанти кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій розробили та створили сюрприз спеціально до Дня відкритих дверей: майбутнім абітурієнтам було надано унікальну можливість пройти тестування на готовність навчатися на кафедрі та вивчати основи програмування.

У спортивній залі інституту на гостей очікував найяскравіший презент від нашого навчального закладу: демонстрація програми Бойової армійської системи (елементи рукопашного бою, тактичної та гірської підготовки), яка успішно розвивається в інституті та за його межами; жонглювання гирями від збірної інституту – призерів всеукраїнського та світового рівнів. Усе це підготували викладачі кафедри Фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту разом зі своїми підопічними курсантами.

Сьогодні охочих відвідати інститут було дуже багато, серед них велика кількість дівчат, цивільна молодь Києва, Чернігова та ліцеїсти України. Зацікавленість молоді цим вишем свідчить про те, що дедалі більше молодих людей прагнуть здобути високо-фахову військову та інженерну освіту в галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій, пов’язати своє майбутнє зі справою захисту нашої держави.

Читайте нас у Facebook
Новини, Освіта та наука