ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Військова Олімпіада»: наші – на коні

28 Жовтня 2019, 18:50
«Військова Олімпіада»: наші – на коні

28 жовтня до України повернулася перша група спортсменів, які чудово виступили на «військовій Олімпіаді» — сьомих Всесвітніх іграх серед військовослужбовців. Нашу країну в китайському Ухані представляли 87 хлопців і дівчат, які змагалися в 12-ти літніх видах спорту.

У скарбниці – 33 медалі

На день закриття цих міжнародних змагань українці вибороли 33 медалі: 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових. Кореспонденти АрміяInform зустрічали переможців і учасників змагань у столичному аеропорту «Бориспіль». Задовго до прибуття літака з нашими спортсменами в залі очікування перебували, окрім рідних і друзів, представники Управління фізичної культури і спорту Міноборони та Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

Українським військовим спортсменам вручили квіти, привітали із вдалим виступом. Найсвіжіший вигляд після довгого перельоту мали молоді п’ятиборці. Тож вони найперші, в кого ми запитали про загальні враження від змагань.

— Сильна, насичена боротьба між багатьма країнами. Наймасштабніші змагання, в яких ми коли-небудь брали участь, — схвильовано розповідає Василь Гілянчук. Він разом із Віталієм Матюшенком, Андрієм Бибком та Віталієм Цьомою несподівано для себе вибороли «бронзу» на смузі перешкод під час змагань з військового п’ятиборства.

На фото: «бронзові» призери зі стрільби Олександр Петрів, Павло Коростильов і Юрій Колесник.

Василь Гілянчук каже, що було доволі складно в кожному виді змагань. – Як психологічно, так і фізично, — ділиться враженнями призер Всесвітніх ігор. — Але ми добряче готувалися цього року, тож команда показала належний рівень виступів.

Спортсмени згадують, що всі попередні регіональні турніри стали своєрідним випробувальним майданчиком, аби показати, на що вони готові саме для цього старту.

На запитання, чи задоволені досягненнями, здобутими нагородами, Василь Гілянчук упевнено відповідає, що про такі результати мріяли, але розраховували на дещо скромніше, ніж бронзові медалі.

— Наша команда дуже молода, вона існує тільки три роки. Тому ми дуже задоволені досягненим результатом. І це було зовсім непросто, — розповідає спортсмен.

Запитуємо, чи цей результат — максимальний, на що здатна команда?

— На цьому етапі — так, — погоджується Василь Гілянчук. — Але в майбутньому… У нас дуже перспективна команда! Кожному є куди додавати й рости. Сподіваюся, в майбутньому будемо постійно серед призерів, і не тільки в естафеті, а й у п’ятиборстві в цілому.

Українські спортсмени вже бачать наступну мету: сподіваються взяти участь у 2020 році в Чемпіонаті світу з військового п’ятиборства. Хочуть поборотися за найвищі нагороди.

Повний комплект – у стрільця Павла Коростильова

Героєм дня став стрілець Павло Коростильов, який привіз до України «повний комплект»: спортсмен виборов одразу три медалі — золоту, срібну і бронзову.

Хлопці жартома називають його «паротяг нашої команди» — лідер в особистому заліку, на якого рівнялися решта спортсменів.

Павло задоволений змаганнями, але шкодує, що не встигли акліматизуватися.

– Спали мало, вставали рано, обмаль вільного часу, — ділиться враженнями чемпіон світу.

— Дуже вдалий виступ, — вступає в розмову Олександр Петрів, наш олімпійський чемпіон 2008 року, який разом із Коростильовим та Юрієм Колесником здобули «бронзу» в командному заліку. — Два золота, два срібла, бронза… Є хороші моменти! Сподівалися на ще одну медаль, але все ще попереду.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини