ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранська спільнота в Черкасах відкрила Стіну пам’яті загиблим українським воїнам

25 Жовтня 2019, 12:06
Ветеранська спільнота в Черкасах відкрила Стіну пам’яті загиблим українським воїнам

      Стіну пам’яті за загиблими 28-ма військовими відкрили у Черкасах. У заході взяли участь представники місцевої влади та батьки загиблих, мешканці міста й учнівська молодь.

Ініціювали проєкт ветерани АТО/ООС, міська влада та підприємці, що допомогли у його реалізації. Меморіал створений за кошти небайдужих містян, ветеранів АТО та їхніх побратимів, які не тільки фінансували проєкт, але й безпосередньо його створювали. Наприклад, кладку стели власноруч зробив атовець, танкіст Володимир Пожидаєв.

«Кожен із них чийсь син, чоловік, батько, який уже ніколи не повернеться додому. Низький уклін тим батькам, дружинам і дітям, які віддали за Україну найдорожче — своїх рідних і близьких. Обов’язок живих — здобути й укріпити перемогу, щоб усі понесені заради неї втрати не були марними. Черкаси — місто Героїв. Багато наших земляків нині ризикують своїми життями, захищаючи Україну, і, на превеликий жаль, за п’ять років війни багато хто з них загинув за рідну землю. Наш обов’язок — належним чином ушанувати пам’ять полеглих та підтримати тих, хто повернувся з війни додому», — сказав під час урочистого заходу черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Також, аби належним чином ушанувати своїх Героїв, рішенням міської ради всім загиблим присвоєно звання «Почесний громадянин міста Черкаси» та удостоєно відзнаками «За заслуги перед містом Черкаси».

Батько одного із загиблих  героїв  Анатолій Панченко, виступаючи, підкреслив, що стела з портретами загиблих черкащан — не для них, батьків,  і не для самих загиблих, а для живих, для мешканців міста, особливо для юного покоління. Для того, щоб сучасна молодь знала, якою ціною здобувається свобода і незалежність України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини