ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада посилила відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні

3 Жовтня 2019, 19:24
Верховна Рада посилила відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №0893 Проєкт Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян. За відповідне рішення проголосували 303 народні депутати.

Проєкт Закону №0893 про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян передбачає мінімізацію випадків безпідставної відмови водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.

За новою редакцією статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, «безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне за собою накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності розміром п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Соціальний захист