ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Міністерстві оборони вшанували загиблих Українських Захисників

23 Жовтня 2019
В Міністерстві оборони вшанували загиблих Українських Захисників

Сьогодні, 23 жовтня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. Про це повідомляється на офіційному сайті оборонного відомства.

У заході взяли участь родичі загиблих захисників, представники керівництва оборонного відомства, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону, студенти київських вищих навчальних закладів та курсанти військових вишів, представники Державної спеціальної служби транспорту та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Також у щоденному ранковому Церемоніалі вшанування загиблих Українських Захисників взяли участь іноземна делегація Міністерства оборони Королівства Бельгії.

Сьогодні, 23 жовтня, Дзвін Пам’яті пролунав тричі…

Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ загинув український захисник солдат ВАСИЛЕНКО Микола Миколайович.

У 2017 році від підступного окупанта загинув мужній захисник України старший солдат КОЛЕСНИК Юрій Олександрович.

У 2018 році віддав життя, захищаючи Україну, старший солдат УР Олександр Олександрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Читайте нас в Telegram
Новини