ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд завершує роботу над Програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

11 Жовтня 2019
Уряд завершує роботу над Програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

Кабінет Міністрів України завершує роботу над комплексним документом – Річною національною програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік. Про це заявив під час брифінгу Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, повідомляє АрміяInform.

– Це надзвичайно серйозний комплексний документ, який ми робимо людиноцентричним і ставимо в центр цього документа інтереси громадянина України, який має користуватися усіма перевагами сектору безпеки та оборони, почуватися захищеним, а також – солдата і офіцера Збройних сил України», – наголосив Дмитро Кулеба. Він подякував депутатам Парламенту за плідну співпрацю в законотворчій сфері над цим важливим документом.

Як зазначив Віцепрем’єр-міністра, Програма буде максимально наближеною до формату плану дій щодо членства в НАТО, а її імплементація буде крок за кроком поступово наближати Україну до мети.

За його словами, курс на євроатлантичну інтеграцію України залишається незмінним і в програмі діяльності уряду, затвердженій парламентом, чітко визначена ціль, яку ставить перед собою Кабінет Міністрів на найближчі п’ять років: досягнення відповідності щодо критеріїв членства в організації Північно-Атлантичного договору.

Інформуємо, що Річна національна програма є програмою стратегічних реформ та інших заходів, необхідних для забезпечення ефективної, цілеспрямованої та системної підготовки України до членства в НАТО. Основний акцент у РНП зроблений на досягненні відповідності щодо критеріїв членства в НАТО, зміцненні демократії, політичній, економічній, судовій реформах, реформах виборчого законодавства, освіти, науки, охорони здоров’я, зростанні економіки, боротьбі з корупцією, підвищенні добробуту громадян, а також реформі сектору безпеки та оборони – відповідно до рекомендацій Альянсу, та переведенні Збройних Сил України на стандарти НАТО.

Річна національна програма гармонізована з основними стратегічними документами, включаючи Стратегічний оборонний бюлетень, План дій Уряду, Стратегія сталого розвитку «Україна –2020», Закон України «Про національну безпеку» тощо.

Тетяна Рубан

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Актуально