ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд завершує роботу над Програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

11 Жовтня 2019
Уряд завершує роботу над Програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

Кабінет Міністрів України завершує роботу над комплексним документом – Річною національною програмою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік. Про це заявив під час брифінгу Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, повідомляє АрміяInform.

– Це надзвичайно серйозний комплексний документ, який ми робимо людиноцентричним і ставимо в центр цього документа інтереси громадянина України, який має користуватися усіма перевагами сектору безпеки та оборони, почуватися захищеним, а також – солдата і офіцера Збройних сил України», – наголосив Дмитро Кулеба. Він подякував депутатам Парламенту за плідну співпрацю в законотворчій сфері над цим важливим документом.

Як зазначив Віцепрем’єр-міністра, Програма буде максимально наближеною до формату плану дій щодо членства в НАТО, а її імплементація буде крок за кроком поступово наближати Україну до мети.

За його словами, курс на євроатлантичну інтеграцію України залишається незмінним і в програмі діяльності уряду, затвердженій парламентом, чітко визначена ціль, яку ставить перед собою Кабінет Міністрів на найближчі п’ять років: досягнення відповідності щодо критеріїв членства в організації Північно-Атлантичного договору.

Інформуємо, що Річна національна програма є програмою стратегічних реформ та інших заходів, необхідних для забезпечення ефективної, цілеспрямованої та системної підготовки України до членства в НАТО. Основний акцент у РНП зроблений на досягненні відповідності щодо критеріїв членства в НАТО, зміцненні демократії, політичній, економічній, судовій реформах, реформах виборчого законодавства, освіти, науки, охорони здоров’я, зростанні економіки, боротьбі з корупцією, підвищенні добробуту громадян, а також реформі сектору безпеки та оборони – відповідно до рекомендацій Альянсу, та переведенні Збройних Сил України на стандарти НАТО.

Річна національна програма гармонізована з основними стратегічними документами, включаючи Стратегічний оборонний бюлетень, План дій Уряду, Стратегія сталого розвитку «Україна –2020», Закон України «Про національну безпеку» тощо.

Тетяна Рубан

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально